zdjęcie główne

O Firmie

Firma Kasjer działa na rynku od 1994 roku. W tym czasie zaspokoiliśmy potrzeby wielu klientow, którzy trafiając do nas pozostają z nami. Ukończyliśmy wiele szkoleń dzięki czemu posiedliśmy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie aby zaspokoić najróżniejsze potrzeby naszych klientów.

 

 

Firma posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, będącą w stanie sprostać najwyższym wymaganiom klienta. Ponad przeciętny, profesjonalny poziom wykonanych usług oraz długoletnia ścisła kooperacja zaowocowała osiągnięciem statusu regionalnego partnera Novitus S.A., wiodącego producenta i dostawcy elektroniczno-informatycznych, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu.

 

Naszym atutem jest również szybki serwis świadczony na miejscu u klienta. Z doświadczenia wiemy jak ważną rzeczą jest szybkie usunięcie wszelkich przeszkód, które stają na drodze prawidłowego funkcjonowania systemów sprzedażowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

            

 

  Uruchomiliśmy pogotowie serwisowe, czynne w godzinach 0-24

                                                    TEL 666-352-350  Tel. 514 309 209

 

 Wachlarz produktów oferowanych przez naszą firmę, do tego bardzo atrakcyjne ceny, zaspokoi nawet najwybredniejszych klientów. Nasza oferta skupia się na dostarczeniu naszym klientom wszelkich produktów, które służą poprawie, usprawnieniu systemów sprzedażowych. Nasza siedziba mieści się w Tarnowie, jednak działamy na bardzo dużym obszarze. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby partnerów praktycznie na terenie całego województwa małopolskiego.

 

Copyright © 2012 Printkas.pl